Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fairlify

Kupilem nowy komputer i gdy go podlaczylem na ekranie bylo no signal i klawiatura i myszka nie dziala

Polecane posty

Potrzebuje pomocy ostatnio kupilem komputer i gdy podlaczylem wszystko i wlaczylem komputer nie wykrywal nic. Ekran podlaczony do niego wyswietla no signal. Myszka i klawiature tez nie wykrywalo

  • Intel Core i7 6700 Quad Core 3.4Ghz
  • MSI Z170A SLi Ready Mainboard
  • Hyper X Fury 16Gb DDR4 2666Mhz Memory
  • Kingston 240Gb SSD & Seagate 1Tb Hard Drive
  • Geforce GTX 1070 8Gb GPU
  • Builtin Wireless Networking
  • NZXT Source S340 Black/Red Gaming Case with Red LED Light Strip
  • Cooler Master B700W PSU
  • Windows 10 64-bit

Sam tego nie umiem naprawic jak ktos wie co powinienem zrobic niech pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy od tego, do jakim kablem do jakiego monitora go podłączyłeś i gdzie ten kabel wpiąłeś do komputera (do karty graficznej, czy może płyty głównej)?

Tak swoją drogą, jak patrzę na tę konfigurację, to mam wrażenie, że wybitnie przemyślana to ona nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem kazdej opcji z monitorem DVI,VGA od Asusa podlaczalem i probowalem kazdej opcji nic nie dzialalo caly czas sie pojawial no signal. Myszki i klawiatury tez mi nie wykrywalo kieduy moj komputer byl wlaczony

Nie wiem czy go nie oddac do naprawy

Nie chcial odpalic za nawet pierwszym razem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fairlify napisał:

I jest troche za ciemno

Może po prostu nie masz prądu? :D
A tak na serio - jeżeli na obudowie nie ma jakichś plomb, to możesz zdjąć boczny panel, cyknąć kilka fotek i je tu wrzucić, może coś się rzuci w oczy.
Z drugiej strony - jeżeli miałbyś możliwość zwrócić ten zestaw i odzyskać za niego całą kasę (nie wiem, czy poza Polską coś takiego istnieje), to raczej dałoby się nieco lepiej dobrać podzespoły.

A wracając jeszcze do poprzedniego posta:

  • GTX 1070 nie ma wyjścia analogowego, więc zabawy z VGA możesz sobie odpuścić i pozostaje połączenie DVI->DVI.
  • "Nie chcial odpalic za nawet pierwszym razem" - komputer w ogóle się nie uruchamiał?
  • Po czym poznałeś, że nie wykrywa klawiatury i myszy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem klawiature black widow wiec jak bym ja podlaczyl bym wiedzial ze sie swieci bo jak bym cos zrobil bez klawiatury i myszki ? tylko ja kupywalem zlozony komputer i sie nie znam tak dobrze na komputerach spytalem sie kolegi powiedzial ze jest w porzadku . Komputer swieci mi sie na czerwono bo ma taka obuduwe on sie odpala ale nie chce wogole nic zrobic . ani wykryc ekranu jak go podlaczam ani myszki i klawiatury gdy ja podlaczam bo by mi sie swiecily czyz nie ?

Gdy by mi wykrylo ekran to by mi musiala dzialac myszka itd zebym mogl cos zrobic

Ale tak ogolnie to sie odpala bez problemu (komputer)

Moze byc to wina czegos w srodku ale sprawdze dopiero jutro bo po omacku nie ma co

musialbym szukac komputera od nowa albo znalezc strone internetowa gdzie moge zlozyc internet w angli ale ciezko o taka jak morele

Wszystkie strony angielska sa naprawde dziwne jesli chcesz kupic komputer.zobaczymy co zrobia ci ze sklepu co zamawialem bede dzwonil jutro moze naprawia tego i mi wysla zobacza czy cos z nim jest nie tak ale dopiero jak sprawdze czy wszystko jest podlaczone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...