Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Tipsomaniak 12_2008

Polecane posty

Ja mam takie małe pytanko: od kiedy Crossfire służy do łączenia ognistych słoni?! :o

Wysłałem wczoraj CA.39.A i okazało się, że odpowiedź a jest błędna... :/

Chodzi o konkurs SMS z 41 str. Tipsomaniaka.

Ale pomijając ten 'mały' błąd Tipsomaniak jest przezajeSMERFNY :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanko: od kiedy Crossfire służy do łączenia ognistych słoni?! :o

Wysłałem wczoraj CA.39.A i okazało się, że odpowiedź a jest błędna... :/

Chodzi o konkurs SMS z 41 str. Tipsomaniaka.

Ale pomijając ten 'mały' błąd Tipsomaniak jest przezajeSMERFNY :D

Poprawimy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie artykuły są bardzo ciekawe. No i ogromna liczba tipsów, szkoda tylko, że połowę Tipsomaniaka zapełniła. No i Na Luzie. Boże, mnie ten humor z dzienników szkolnych nie rozśmieszył. Autentyki na tym miejscu by o wiele bardziej pasowały. Gadżet 2008, jak to gadżet, nie zmienił się, przynajmniej istnieje w przeciwieństwie do gadżetów Bonda. Stawiam Tipsomaniakowi 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kilkunastu stron " Na Luzie", bardziej bylbym zadowolony z kilkunastu stron z AR :). Reszta jest OK, tylko jest jedno "ale". Po co dawac kody i tipsy, skoro internet jest powszechny i kazdy moze sobie znalezc to co chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kilkunastu stron " Na Luzie", bardziej bylbym zadowolony z kilkunastu stron z AR :).

Nom, ja też byłbym zadowolony z AR, tylko całkiem niedawno było (chyba nawet w tegorocznym Tipsomaniaku) więc skąd wziąć jakies dobre listy? Raczej nie chciał bym czytać listów sprzed 2-3 miesięcy...

Po co dawac kody i tipsy, skoro internet jest powszechny i kazdy moze sobie znalezc to co chce.

:blink: Czyli twierdzisz że KAŻDY czytelnik CDA ma internet? Troche naciągana teoria... A po za tym mnie na przykład ( gdybym korzystał z kodów) nie chciało by sie szukać do każdej gry z osobna,a tak to mam taki "pakiecik"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio oceniam tego tipsomaniaka, osobiście uważam, że w dobie powszechnie dostępnego internetu spis kodow do gier w takiej ilosci jest nie potrzebny, być może lepiej by było zmniejszyć liczbę tipsów do gier wydanych tylko w danym roku.

Wiem, że nazwa zobowiązuje :) ale chyba wolałbym aby było więcej ciekawych tekstów, zwłaszcza, że z tipsów już wyrosłem ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że większość czytelników CDA ma neta nie oznacza, że wszyscy go mają . A nie mogą tu się bronić, bo niby jak.. Co do neta - zanim, wezmę z alt-tabuje gre, by właczyć google (zresztą czasami gra może się zawieśić), znajdę odpowiednią stronę, przepiszę/wydrukuję kody... to wolę już otworzyć sobie tipsomaniaka... A może piszę to z sentymentu? Może dlatego, że w czasach, gdy wyszedł pierwszy tipsomaniak, ten kto miał neta był mastahem i hakerem (:P)?? A tipsomaniak był jedynym sposobem na zdobycie kodów w okolicy.. Ech... stare czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że większość czytelników CDA ma neta nie oznacza, że wszyscy go mają . A nie mogą tu się bronić, bo niby jak.. Co do neta - zanim, wezmę z alt-tabuje gre, by właczyć google (zresztą czasami gra może się zawieśić), znajdę odpowiednią stronę, przepiszę/wydrukuję kody... to wolę już otworzyć sobie tipsomaniaka... A może piszę to z sentymentu? Może dlatego, że w czasach, gdy wyszedł pierwszy tipsomaniak, ten kto miał neta był mastahem i hakerem (:P)?? A tipsomaniak był jedynym sposobem na zdobycie kodów w okolicy.. Ech... stare czasy...

Tja. To jakby posiadacze samochodow na forum motoryzacyjnym mowili "no przeciez WSZYSCY(*) maja samochody. Po co te tramwaje i autobusy na ulicach, tylko korki robia, zlikwidujcie je, w zamian dajcie dluzsze zielone siwatla dla kierowcow. No i te przejscia dla pieszych... bez sensu, trzeba stawac..."

(*) bo skoro MY wszyscy mamy, to znaczy ze cala Polska tez, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja. To jakby posiadacze samochodow na forum motoryzacyjnym mowili "no przeciez WSZYSCY(*) maja samochody. Po co te tramwaje i autobusy na ulicach, tylko korki robia, zlikwidujcie je, w zamian dajcie dluzsze zielone siwatla dla kierowcow. No i te przejscia dla pieszych... bez sensu, trzeba stawac..."

(*) bo skoro MY wszyscy mamy, to znaczy ze cala Polska tez, nie?

bo ludzie uważają, że skoro ja mam to i ktoś inny ma też na pewno, albo i jeszcze więcej :P ale stwierdzam, że nie ma co się czepiać tipsomaniaka, zawsze lubiłem i nadal lubię te małe książeczki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 100 razy bardziej wolę coś poczytać z papieru, niż z monitora. Czytanie na monitorze to żadne czytanie, uważam też że e-booki to raczej kiepskie rozwiązanie, ale może e-papier spisze się lepiej.

Wracając do samego Tipsomaniaka - tipsów nie używam od kilku lat. Wolę jakąś misję / wyścig przechodzić nawet 30 razy pod rząd, niż korzystać z kodów. Nie mniej podoba mi się forma i tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...