Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rockard69

Biała kreska na czarnym tle

Polecane posty

Witam mam problem od dzisiaj xD Kupilem dzisiaj nowy monitor do nowego komputera komputer zostal zakupiony 3 dni temu a monitor dzisiaj podlaczylem monitor najpierw byl problem ze wtykiem hdmi ale potem podlaczylem wtyk D-SUB i wszystko dzialalo wlacza sie komputer i nagle czarny ekran a u rogu miga biala kreska i tak ciagle czekalem juz z 3,5 godziny i nic pomozcie mi prosze bede bardzo wdzieczny :) Monitor jest marki AOC model E2460S ma on 24 cale wchodzilem juz do bisosu zmienialem ustawienia na domyslne i kombinowalem troche ale ciagle nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości [webtom]

Tak dzialal monitor bardzo stary samsung dzialal on na D-SUB i wszystko fajnie ale nie bede takiego czegos uzywal bez przesady xD a co do specyfikacji to nie pamietam dokladnie podam to co pamietam 8gb radeon r7 370 2gb procesor to byl amd 4 rdzenie 3.9 ghz modelu nie pamietam a plyta glowna marki ASUS model A68HM Plus a i system operacyjny to Windows 10 i byl on juz wczesniej zainstalowany ogolnie system jest zainstalowany na 100% bo jak wczesniej napisalem uzywalem go na innym monitorze

7 minut temu, Rockard69 napisał:

Tak dzialal monitor bardzo stary samsung dzialal on na D-SUB i wszystko fajnie ale nie bede takiego czegos uzywal bez przesady xD a co do specyfikacji to nie pamietam dokladnie podam to co pamietam 8gb radeon r7 370 2gb procesor to byl amd 4 rdzenie 3.9 ghz modelu nie pamietam a plyta glowna marki ASUS model A68HM Plus a i system operacyjny to Windows 10 i byl on juz wczesniej zainstalowany ogolnie system jest zainstalowany na 100% bo jak wczesniej napisalem uzywalem go na innym monitorze

Wydaje mi sie ze cos sie dzieje z kablem HDMI poniewaz gdy podlaczylem kabel D-SUB i hdmi nie moglem wybrac hdmi jak go wybralem wyskakiwalo brak sygnalu a potem automatycznie zmienia mi na D-SUB a gdy odlacze D-SUB to ciagle pisze no signal (brak sygnalu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rockard69 napisał:

Jezeli chodzi o pobawienie sie w bootowanie to wchodze w boot menu (f8) i klikam to wszystko po kolei czy jak ?

Kolejno umieszczaj na pierwszym miejscu wszystkie opcje, które mogą być powiązane z dyskiem twardym.

Chyba, że chodzi o rzecz bardziej trywialną - nie masz podłączonego np. jakiegoś pendrive'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości [webtom]

Jest podlaczone tylko klawiatura mysz i glosniki nic wiecej. a co do tego kolejno umieszczaj na pierwszym miejscu wszystkie opcje ktore moga byc powiazane z dyskiem twiardym to nie za bardzo to rozumiem mozna troszke bardziej dokladnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jakoś nigdy nie zwróciłem uwagi, że Asus przedstawia to w tak minimalistycznej formie (sam przywykłem raczej do MSI, gdzie wygląda to tak).

Nie kupiłeś przypadkiem komputera z SSD/drugim dyskiem, na którym jest system, a który nie jest z jakiegoś powodu widoczny? Bo tak prawdę mówiąc skończyły mi się pomysły, co tu się mogło popsuć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, webtom napisał:

O, jakoś nigdy nie zwróciłem uwagi, że Asus przedstawia to w tak minimalistycznej formie (sam przywykłem raczej do MSI, gdzie wygląda to tak).

Nie kupiłeś przypadkiem komputera z SSD/drugim dyskiem, na którym jest system, a który nie jest z jakiegoś powodu widoczny? Bo tak prawdę mówiąc skończyły mi się pomysły, co tu się mogło popsuć...

Dobra stary nie mecze cie juz dzieki ci bardzo za checi jutro komputerek leci do zakladu i go naprawia pozdrowionka i przepraszam za stracony czas :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...