Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jachu97

Rozwiązany: Resetowanie się laptopa

Polecane posty

Witam! Byłem szczęśliwym posiadaczem laptopa Lenovo Y700-15 isk dopóki ten pieprzony system Windows 10 czegoś nie spieprzył... Ogólnie jakieś 20 minut temu Kernel wyrobił jakąś informację odnośnie mojego systemu i ciekawym trafem zaczął mi się resetować laptop po tym- dopiero pierwszy raz! Wcześniej było tak samo tylko nie spodziewałem się, że to wina tych wiadomości Kernela i zresetowałem system i działało wszystko dopóki on nie zaczął sprawdzać i jakiś tam dziwnych tych Swoich notatek zapisywać i pytać o zapis... Co mogę w tym przypadku zrobić? Jeżeli chodzi o RAM to mam w dwóch kościach i wszystko jest z nimi ok, bo już prawie tydzień nie miałem tego problemu (dopóki te info z Kernelem nie wyskoczyło) i oczywiście wszystko inne też było ok... Prosiłbym o jakąś poradę, jeżeli ktoś miał takie same problemy... Mogę nawet zainstalować Windowsa 7 jeżeli to da coś, ale niech w końcu się odpieprzy MS od uprzykrzania życia użytkownikowi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, na serio! Emocje, emocjami, ale laptop poszedł na gwarancyjną naprawę, nic to nie dało, gdyż to resetowanie nie było oznaczone Bluescreenem, żadnych kodów tak jak podczas przegrzania się podzespołów... Resetował się bez ustanku zacinając obraz i głos, odczekiwał 5 sekund i restartował system. Laptop oddany do sklepu, a pieniądze zwrócone! Temat do zamknięcia i jeszcze raz przepraszam za wulgaryzmy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...