Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyShooter

Rozwiązany: Temperatura GPU

Polecane posty

Witam

Szybkie pytanie bo trochę mnie ta kwestia nurtuje. Czy temperatura 76 stopni i wentylator na 65% prędkości po graniu przez około 40 min w Wiedźmina 3 jest odpowiednia? Ustawienia w grze są wysokie z małą domieszką ultra ( rozmiar tekstur, zagęszczenie traw, jakość terenu, poziom detali, HBAO+). Karta graficzna: Gigabyte Geforce GTX 960 4GB OC. Temperaturę sprawdzałem przez program gpu-z. Dodam również że kartę podkręcałem ( +100MHz na rdzeniu, +20 na pamięciach) jednak żadne anomalie podczas testów bechmarkiem nie wyskoczyły, w grze również. Czy powinienem zjechać z tym podkręceniem? Czy dzisiejsze upały w moim regionie mogą mieć wpływ na temperaturę karty?

[Edit]

Karta była kupiona 2 miesiące temu a szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia co ile powinno się wymieniać pastę termoprzewodzącą lub czy wogóle powinno się ją wymieniać.

Po 2h grania w Wiedźmina 3 sprawdziłem logi jakie zapisywał gpu-z, największa temperatura jaką osiągnęła karta to 77 stopni a prędkość wentylatorów nie przekroczyła ani razu 65 %.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...