Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BePcioG

Gorący CPU- pytanie

Polecane posty

Mam problem z przegrzewajacym się procesorem. Intel core i5 760 @2.8GHz.  Podczas używania przeglądarki potrafi osiągnąć aż 70c natomiast w dużym stresie aż do 95c co mnie przejmuje. Często czyszczę chłodzenie ale mam teraz zamiar kupić oto taki cooler http://allegro.pl/showitem/description/6034841153.html oraz wymienić starą pastę (która jeszcze nie była wymieniana) na nową. Teraz tu mam takie pytanie o ile temperatura by mi spadła na takim chłodzeniu, oraz nowej pascie (podajcie mi nazwę jakiejś dobrej za około 20zł). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chłodzenia dają dobrą pastę. Temperatury powinny spaść o ładnych kilkadziesiąt stopni, skoro obecnie masz BOXowe i nie działa ono poprawnie.

Mam tylko dwa pytania:
1. Jaką masz obudowę? Żeby się nie okazało, że po pierwsze obudowa jest kompletnie nieprzewiewna i wymiana samego chłodzenia nie rozwiąże problemu w pełni, a dwa, że obudowa jest za wąska i chłodzenie się nie zmieści;
2. Czy na pewno potrzebujesz aż tak drogiego chłodzenia? Moim zdaniem to lekka przesada, dobrze z nawiązką by się sprawdził choćby i np. SilentiumPC Grandis za prawie połowę ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...