Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambus199810

Rozwiązany: Problem z partycjami w dysku

Polecane posty

Witam kupiłem dysk 1TB (obecnie miałem 160gb) wywalilem ten stary wlozylem nowy zainstalowalem system i przy podziale partycji zrobilem dwie. Jedna 100gb na system druga reszta pojemnosci. Problem w tym, ze po wlaczeniu juz komputera w stan uzytkowania jest tylko ta 100gb partycja. Jak przywrócić tą drugą ? (robiłem to pierwszy raz :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno utworzyłeś drugą partycję? Czy tylko przydzieliłeś jedną 100GB i resztę zostawiłeś? Jeśli tak, to ta reszta pozostała nieprzydzielona. Nie jest to jednak problem, bo partycje można przydzielać z poziomu systemu.

Uruchom narzędzie "Zarządzanie dyskami" (Win+R > diskmgmt.msc) i tam przydziel partycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Minamir napisał:

Na pewno utworzyłeś drugą partycję? Czy tylko przydzieliłeś jedną 100GB i resztę zostawiłeś? Jeśli tak, to ta reszta pozostała nieprzydzielona. Nie jest to jednak problem, bo partycje można przydzielać z poziomu systemu.

Uruchom narzędzie "Zarządzanie dyskami" (Win+R > diskmgmt.msc) i tam przydziel partycje.

Dzięki za odpowiedź ale już sobie poradziłem :D Tak samo internet mi nie działał, wystarczyło zainstalować sterownik z płyty od płyty głównej :D Ach ta technika :P Ale ciesze się, że poradziłem sobie sam :D Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...