Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

YakuzaMonster

Dobór internetu

Polecane posty

Witajcie. smile_prosty.gif

Piszę na tym forum w celu poradzenia się was o dobór internetu który spełniał by moje wymagania.

Mieszkam w małej wsi, okolice Janowa Lubelskiego/Kraśnika. Nie ukrywam że trochę ciężko tutaj z zasięgiem. confused_prosty.gif Mam internet LTE w pakiecie z telewizją z cyfrowego polsatu, łapie mi 2/3 kreski zasięgu na 5. Mimo wszystko działa dość mozolnie, ping w różnych gierkach sieciowych typu Counter-Strike wacha się od 110 do 80, zresztą zależy od dnia. tongue_prosty.gif Przed napisaniem tego tematu wykonałem speed test ===> 5108848017.png(Nie wiem czemu w tym teście ping jest dosyć niski)

Nie długo kończy mi się umowa i chciałbym zmienić internet na coś szybszego, głównie chodzi tutaj o wysyłanie danych aczkolwiek szybkość pobierania też czasem daje się odczuć przy zasysaniu jakiejś większej gry ze steama bądź oglądania wideo w wysokiej jakości. Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady co do wyboru internetu.

Pozdrawiam, Mateusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, niestety na podanej przez Ciebie stronie wyszukuje mi tylko neostradę która mnie w ogóle nie interesuje i jakiś "Tooway" który nie dość że ma bardzo wkurzające limity to jeszcze kosztuje 90zł/msc a to trochę sporo. No nic, dziękuję za odpowiedź poszperam jeszcze może znajdę jakąś ciekawszą ofertę. :) Plusik za chęci.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są własnie uroki życia na wsi :) Ja mam neostradę do 10 Mb/s a max 7 mi łapie. Nie wszędzie każda oferta będzie dostępna pomimo tego co mówią pracownicy danej sieci. Zajrzyj na stronkę https://panwybierak.pl/. Wystarczy że wpiszesz adres zamieszkania i wyszuka dostępne oferty.

I tak masz dobrze.... u mnie niby w porywach przy dobrej pogodzie 14 mb/s ale normalnie download jest 40-100 kb/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miło. Czasem można jeszcze coś ugrać na lepszym umiejscowieniu anteny (chodzi o umiejscowienie jej tak, żeby między anteną, a nadajnikiem było jak najmniej przeszkód), ale i tak widać pewien postęp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...