Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parunu

BSOD, artefakty

Polecane posty

Witam, kilka tygodni temu zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moim komputerem. Podczas gry obraz zaczął się dziwnie zniekształcać, by po chwili kompletnie zniknąć. Po tym incydencie podczas odpalania komputera już podczas "zdjęcia" pokazującego model i markę płyty głównej, obraz jest zniekształocny. Po zmianie karty graficznej w biosie na zintegrowaną, wszystko zaczęło działać. Dodatkowo, wygrzebałem z garażu starą nvidie 8600 gt, która też po podłączeniu działała bez zarzutu. Postanowiłem jednak ostatni raz podłączyć "główną" kartę graficzną, zobaczyć czy na 100% nie zadziała. O dziwo byłem w stanie na niej pograć jakąś godzinę bez żadnych artefaktów i błędów, potem dopiero wyskoczył blue screen biggrin_prosty.gif (a na nim widniał komunikat threat_stuck_in_defice_driver). Sterowniki reinstalowałem kilka razy, na 100% najnowsze. Nie wiem czy to na 100% wina uszkodzonej karty graficznej, czy może jednak jakieś błędy systemowe które da się naprawić. Pomożecie? Tutaj pełna specyfikacja mojego kompa:

Windows 8.1 64 bit

Płyta główna: Gigabyte GA-B85M-D3H

Ram: 8 gb Crucial Ballistix Tactical

Procesor: i5 4460

Karta graficzna: Sapphire Radeon 6850

Zasilacz: Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm

Obudowa: Zalman z9 plus

Z góry dzięki za pomoc heej.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...