Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arokostrzyn

plyta glowna obudowa aeroocol strike x one

Polecane posty

Witam, mam pewien problem. Dostalem czesci z komputera (troszku czasowego) plyta glowna gigabyte ga 770 d3l i karte graf hd 5770 z dx 11. i mam pewien problem. teraz aktualnei mam plyte glowna asrocka h61 m-s . probowalem wlozyc te plyte glowna gigabyte i jest za duzo jak na te obudowe z tylu panel sie nie miesci nic. a ona ma procka amd phenoma 4 rdzenie. a ja w tej swojej asrock mam intel celeron g550 i nie wloze z tamtej do tej bo to nie ten socket . i mam pytanie czy da rade wgl zamontowac te plyte glowna gigabyte do mojej obudowy razem z tą kartą? pomoglby ktos? chcialem pograc w gta 5..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli Phenom mógłby być nieco szybszy od Celerona, to nie widzę najmniejszego sensu w takiej roszadzie - znacznie lepszą wydajność uzyskasz kupując używaną i5 (jeżeli ma być przede wszystkim tanio, to np. i5-2320).

Pochwal się jeszcze marką i modelem zasilacza, a także ilością RAMu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4gb ram ddr3 1333 mhz vp 450 :) odpalilem assasina creed iv black flag przed chwila na ultra z tą kartką i bardzo fajnie mi się spisuje :) probowac jakos to wlozyc tego gigabyte z tym phenomem wczesniej mialem hd 4850 1gb . dreczy mnie to dlaczego nie miesci mi sie ta plyta glowna do mojej obudowy aeroocola..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować Twoją wypowiedź z PW (tak przy okazji, to mógłbyś popracować nad interpunkcją, bo wypowiedzi bez żadnego przecinka czyta się naprawdę ciężko), bo rozpisałeś się trochę bardziej i może ktoś inny będzie w stanie Ci doradzić.

jak probowalem ja wlozyc to nie dawalem rady do tej obudowy bo panel z tylu sie nie miescil jakies dodatkowe mialem miejsca nie to co w tym asrock h61 m da rade cos zrobic?
Trochę dziwne, żeby nie mieścił się tylni panel, bo o ile mi wiadomo, to on ma stałą wielkość niezależnie od formatu (ATX, mATX, mITX).

Tak dla pewności - przed montażem płyty GB wyjąłeś tę blaszkę maskującą tylny panel?

Pobralem watch dogs karta 5770 i ten celeron g550 i mam scinki
Prawdę mówiąc przy dwurdzeniowym procesorze, 4GB RAMu i niewybitnej karcie z 1GB vRAMu nie wydaje mi się to niczym dziwnym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za interpunkcje, ale bylo to pisane na szybko. Wszystko pięknie podłączyłem i działa elegancko. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Amd phenom X2 555 Black edition posiada mozliwosc odblokowania 2 rdzeni. Powiedziałbyś mi jak to odblokować? Sprawdzając płyte główną na stronie producenta jest mozliwosc obdlokowania. Nie chce sam nic ruszać żeby niczego nie zepsuć bo jestem zielony..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...