Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bulishi

Edifier: R1100/R1280T/R1600TIII [pomocy]

Polecane posty

Witam. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, gdyż czas mi się kurczy na zamówienie (na week maja być już u mnie). Laptop Lenovo Z710,karta dzwiękowa - integra (może w przyszłości..może pod choinkę ;p jakąś zewnętrzną lepszą bym kupił). Teraz tak.. jest laikiem, nie mam super wymagań bo cały czas użytkowałem jakieś tam głośniki za 50zł zwykłe, raz jakieś też noname 2.1 - bardzo tanie, także nie mam porównania z takim sprzętem lepszej jakości i lepszej marki. Myślę że użytkowane głównie do muzyki no i czasem jakiś film. W Gry gram tylko League of Legend czy H1Z1 i zazwyczaj z kimś na TeamSpeak także mam słuchawki. Ceny podane z Redcoonu(Bydgoszcz), gdzie pewnie bym szedł i kupił.

Edifier 2.0 R1100 (198zł)

Edifier 2.0 R1280T (289zł)

Edifier 2.0 R1600TIII(389zł)

Skoki jakościowe i ogólnie patrząc cenowo.. - warto dorzucać? Czy dla mnie w zupełności starczą np. te 1280?! gdzie i tak po podłączeniu powiem "wow" ;)

Nie wiem..jestem trochę zagubiony.. a czasu na podjęcie decyzji mało.

Chyba że całkowicie jakieś inne głośniczki od w/w ;) [[ 2.0? 2.1? ]]

Czekam na porady/propozycje. Komuś się bedzie chciało odpisać i podzielić swoim zdanim to z góry wielkie dzięki !

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) poczytałem.. Te 1280 ogólnie Maja dobre opinie itd. W tej cenie. Ale raczej dopłace do 1600TIII. Bo jakos przez dłuższy czas raczej nie będę szukał nowych :P

Ten test widziałeś? Sam od jakiegoś czasu mam R1280T i generalnie są ok.

Dzieki :) poczytałem.. Te 1280 ogólnie Maja dobre opinie itd. W tej cenie. Ale raczej dopłace do 1600TIII. Bo jakos przez dłuższy czas raczej nie będę szukał nowych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...