Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eldo

Jaki sterownik dobrać do GTX 770

Polecane posty

Cześć , nwm jaki sterownik dobrać by uzyskać na swojej karcie dobre osiągi ponieważ najnowszy sterownik jest do [beeep](Chodzi mi o 358.50) , Dużo gier na tym sterowniki z 60 stałych klatek zrobiło sie z 50-40 (Np w dying light , COD AW , Company of heroes i pare innych tych bardziej wymagających gier szczególnie ).

Wie ktoś jakie dobrać stery do tej karty żeby miała jak najlepsze osiągi ?

Moja specyfikacja sprzętowa

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit

Płyta główna : Gigabyte H81M-D2V

Processor: Intel? Core? i5-4440 CPU @ 3.10GHz

Memory: 8192MB RAM

Zasilacz OCZ-ZS 650W

Karta : GTX 770

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej pory nikt Ci nie odpowiedział, to raczej nie liczyłbym na odpowiedź i szukałbym szczęścia gdzieś indziej.

Niestety ostatnimi czasy dużo słyszy się o tym, że nowe sterowniki nVIDII nie działają poprawnie ze starymi kartami, więc jedyne co mogę zasugerować, to próbowanie ze starszymi. Nowe sterowniki nVIDII to loteria.

Tu jest sugestia, żeby spróbować ze sterownikami 355.60, jak nie pójdą, to będzie trzeba cofnąć się do 347.xx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , nwm jaki sterownik dobrać by uzyskać na swojej karcie dobre osiągi ponieważ najnowszy sterownik jest do [beeep](Chodzi mi o 358.50) , Dużo gier na tym sterowniki z 60 stałych klatek zrobiło sie z 50-40 (Np w dying light , COD AW , Company of heroes i pare innych tych bardziej wymagających gier szczególnie ).

Wie ktoś jakie dobrać stery do tej karty żeby miała jak najlepsze osiągi ?

Moja specyfikacja sprzętowa

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit

Płyta główna : Gigabyte H81M-D2V

Processor: Intel? Core? i5-4440 CPU @ 3.10GHz

Memory: 8192MB RAM

Zasilacz OCZ-ZS 650W

Karta : GTX 770

wejdź sobie na strone http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl potem wybierasz Serie Produktu czyli GeForce 700 Series nasstępnie w Rodzina produktu GeForce GTX 970 jeszcze następnie wybierasz swój system jaki posiadasz i ilu bitowy i następnie język w jakim chcesz obsługiwać program,wciskasz potem przycisk szukaj a następnie pobierz,po pobraniu instalujesz program
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eklo W takim razie posprawdzaj temperatury, może rzeczywiście coś z nimi jest. Inną możliwością jest, że któraś z opcji oszczędzania energii działa zbyt agresywnie. By trzeba się pobawić tymi opcjami w sterowniku oraz w systemie i spróbować przerzucić wszystko na tryb wysokiej wydajności.

@Up Wtedy ściągnie najnowsze, a wyraźnie napisał, że one niespecjalnie działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...