Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bowler

Obudowa, płyta główna, SLI

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdą bez żadnego problemu ale...

Lepiej kup jedną mocną kartę graficzną. Ogólnie socket 1150 nie jest rozwiązaniem do SLI z tego co pamiętam karty pracują w trybie x8. Do SLI/Crossfire służą podstawki socket 2011 i tylko na tym gnieździe karty nie są ograniczane. I jeszcze jedna sprawa, Z dobrodziejstw SLI wszystkie tytuły nie korzystają dlatego lepszym wyborem jest jedna mocniejsza karta graficzna np.

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx980ti-6gb-ddr5-384bit-dvi-hdmi-3xdp-box-ne5x98t015jbj-754933/

No i jeszcze jedno, pamięć w 970... gdy przekracza 3,5 gb karta zauważalnie zwalnia, zauważyłem to w Wiedźminie 3 i gra wtedy nie jest zbyt przyjemna, ogólnie to teraz żałuje że nie oddałem tej karty po zakupie.

Rozważ zakup 980/980Ti ja nie pakował bym się w 970, nie twierdze że są wolne/słabe (bo nie są), ale jak trafisz na grę która potrafi wykorzystać ponad 3gb pamięci to gra będzie ścinała i nie zmieni tego posiadanie nawet 4 tych kart w SLI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ograniczaniem nie ma co znowu tak przesadzać, przy 8x/8x nie jest to zbyt mocno odczuwalne. Do dwóch kart LGA1150 się w miarę nadaje.

Osobną kwestią oczywiście pozostaje VRAM, oraz to, jak zadbać o odpowiednie chłodzenie dwóch kart w taniej obudowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...