Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ludwik88

Nie wykrywa karty graficznej/laptop ASUS

Polecane posty

Siemka. Mam problem. Sformatowałem laptopa (ASUS) i ogólnie mam dwie karty graficzne, jak to często w laptopach bywa. karta AMD Radeon HD 7400M o którą się rozchodzi jest widoczna w menadżerze urządzeń. Jednakże laptop gdy chodzi o rozpoczęcie pracy na włączonej właśnie tej karcie, po uruchomieniu windowsa pojawia się kompletnie czarny ekran. Wszystko działa. Dlatego pracuje na drugiej, gorszej, karcie, która ma dośc słabą rozdzielczośc i jest rozciągnięta. Problem znika w momencie, gdy podłączam laptop pod HDMI do telewizora, Wtedy karta AMD zaczyna chodzić, rozdzielczością mogę się bawić i wszystko gra, jednak gdy odłączam laptopa problem pojawia się ponownie. Sterowniki instalowałem z kolegą ręcznie jak i po przez programy, które same powinny je znaleźć. Wyszukałem także sterowniki po przez stronę pcidatabase.com, po numerach ven i dev i mimo to, po zainstalowaniu tych sterowników dalej nic. Rozmawiałem z zaprzyjaźnionym informatykiem i doradził mi, abym szukał i próbował właśnie przez database.com, tłumaczył, że w laptopach tak jest i czasem nawet tydzień szuka sterowników. Troche szukałem, dalej widzę problem. Macie jakieś pomysły?

Ogólnie jeżeli to nie poskutkuje, zaniosę laptopa do serwisu, laptop po formacie więc zajęli by się tylko tą "drobnostką".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...