Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylweksing

Ping (lagi)

Polecane posty

Witam.Od kilku dni nwm może trwa juz do z tydzien zaczal mi sie strasznie zacinać internet.Wszystko duzo wolniej sie ładuje w cs'ie mam ping dochodzacy do 4 k i ogólnie widac róznice jaka była przedtem.Internet mam z It Res z mojej miejscowosci mam go juz 10 lat i nigdy nie było takiego problemu.Na komputerze nic nie instalowałem takiego by zakłociło prace tego internetu.Czysciłem komputer programami typu Ccleaner Adwcleaner Combofix i niestety dalej to samo.Robiłem różne testy i wychodziły tak jak przed tym wszystkim : http://www.speedtest.net/my-result/4453702131 Nie wiem juz co robic pomózcie doradźcie cos ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwalnia co jakiś czas np wchodze na cs'a pogram 5 min i nagle ping po 600 i nie da sie grac dokladnego czasu Ci nie powiem bo jest róznie.A co do testu to nie mam pojecia czy akurat jak dobrze działał czy zle bo na csie da sie od razu zobaczyc jaki mam ping a na necie to cos tam sie czasem przytnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet na kablu czy bez przewodowo, jeśli to drugie to masz sieć zabezpieczoną hasłem? Jaki router? Może ktoś się podpina i coś ściąga?

Może u Ciebie w tle idą jakieś aktualizacje bądź coś ściągasz? Chociaż nie wiem czy aż tak by obciążało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet na kablu. Siec jest zabezpieczona haslem i w całym domu tylko ja uzywam tego neta z pc i rodzice z laptopa ale to rzadko kiedy siedzą.Router to d-link go-rt-n150. Wątpie by ktoś sie podpinał no ale moze i tak być nie wiem.W tle nie mam zadnych aktualizacji lecz moze gdzies sa wlaczone ale nie widoczne w pasku czy gdzies tam tak myślalem o tym ale nie mam pojecia co by moglo az tak dzialac na neta.Nawet gdy cos pobieralem i gralem to ping mialem po 20 wiec raczej to też nie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...