Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Netrixis

PaySafeCard i Steam

Polecane posty

Witam. Mam problem. Jutro kupuje PaySafeCard za 30zł co mi daje coś +/- 7euro. Doładowuje to na myPaySafeCard i zamierzam kupic coś za 5.49 Euro. Problem jest taki że moge wybrać opcje 5 euro i 10euro i pytanie moje czy jak dam 5euro to załaduje mi tylko 5Euro czy załaduje te 7euro ? Czy trzeba wybrać 10Euro i doładuje tyle ile może czyli 7Euro czy może moge tylko doładować te 5Euro albo 10 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładować portfel na Steamie można tylko konkretnymi sumami i wybraną sumę ściągnie z PSC, o ile jest tam wystarczająco środków. Nie da się doładować dowolnej kwoty.

Możesz zapłacić przez PSC bezpośrednio, bez doładowywania portfela. Kody są wielorazowe, więc to co zostanie, możesz użyć później i np. połączyć z kolejnym kodem.

Tak jeszcze dla informacji, konto myPaySafeCard nie jest wymagane, można kupować przez bezpośrednie spisanie kodu z druku kupionego w kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mi chodzi o to jak kupić przepustke do CS:GO za 5.49euro nie wydając więcej niż 30zł na paysafecarda.

Edit: Przecież nie doładuje za 5.49 euro tylko musze za 5 i będzie brakowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to co chcesz kupić jest bezpośrednio w "sklepie Steam", to tak jak napisałem wyżej, nie musisz doładowywać portfela Steam. Wybierasz co chcesz kupić, jako płatność wybierasz PaySafeCard i wpisujesz kod z druku PSC.

Jeśli jednak chcesz kupić coś co jest na Rynku, to wtedy pozostaje tylko portfel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...