Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ele220

Pytanie w sprawie temperatury k. graficznej

Polecane posty

Witam. Od paru dni jestem dumnym posiadaczem GTA 5 i sobie ciupię. Temperatura pracy generalnie nie przekracza 65 stopni przy prędkości wiatraków 80% (ok 2500 RPM) na karcie GeForce 970. Ale ostatnio podskoczyło do 67 i prędkość wzrosła do 90% (2800 RPM). Używam programu MSI Afterburner i tam mam tak ustawione, aby przy temperaturze poniżej 50 stopni wiatraki kręciły się 40% a później wzrasta prędkość jak wyżej napisane. Obudowę mam Silentum Brutus M25. Wiatraki narazie oryginalne, na przednim panelu 120 mm, z tyłu chyba też. Czy taka temperatura jest w porządku, w obudowie słysze tornado, szum przy 90% staję się troszkę irytujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać, na kartę jakiego producenta się ostatecznie zdecydowałeś? Po wyniku testu wnioskuję, że Gigabyte, ale w całym temacie nie pojawiła się ani razu.

Temperaturę masz stosunkowo niską (chociaż jak na Gigabyte'a to bez rewelacji, wnioskując po tym teście), spokojnie mógłbyś tak ustawić wiatraki, żeby była jeszcze z 10 stopni wyższa, wtedy hałas powinien być dużo mniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...