Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filip9Filip

PC-problem

Polecane posty

Witam!

Złożyłem nowy komputer. Włączam go, wszystko działa. Podłączam go do telewizora LG DM2780D-PZ. Miałem w zestawie trzy płyty- z oprogramowaniem dla płyty głównej, z oprogramowaniem dla karty graficznej oraz z system Win7 OEM. Na początku włożyłem płytkę z oprogramowaniem dla płyty głównej. Na telewizorze- brak sygnału. Gdy podłączałem lapka do tego telewizora też nie działało. Podłaczam więc nowy komputer do innego telewizora. Nadal nic. Nie wiem co się dzieje, czy trzeba jakimś innym kablem podłączyć komputer do TV? I czy jak się już pojawi obraz to przed zainstalowaniem systemu coś się pojawi czy najpierw trzeba zainstalować system? Jeśli tak, to co mi się na początku pokaże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zorientowałem się, że do płyty głównej.... Podłączę go karty graficznej i powiem co się stanie. I mam jeszcze małe pytanie. Jak wszystko się uda, to co najpierw się pokaże (oczywiście przed instalacją systemu)?

Podłaczyłem pod kartę graficzną, wszystko działa. Dzięki za pomoc. Mam jeszcze tylko 1 pytanie. Czy tak zewnętrzna karta sieciowa się nada (wymagam szybkości internetu 2MB/s, więcej mi nie potrzeba): http://www.morele.net/karta-sieciowa-edimax-wireless-usb-2-0-nano-adapter-802-11n-150mbps-wps-ew-7811un-323973/ . Akurat mam router od Edimaxa więc czy to jakoś współgra? Czy ten modem się nada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien się pokazać ekran płyty głównej (logo, POST lub cokolwiek), a potem zapewne komunikat o braku nośnika z którego można by było wystartować komputer (zakładając, że dysk jest czysty i nie ma płyty z systemem w napędzie).

Na kartach się nie znam, mogę powiedzieć tyle, że działać będzie (nie musi być ta sama marka co router, to nie ma znaczenia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...