Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tommy944

Komputer muli w grach na najniższych ustawieniach

Polecane posty

Sprzęt:

AMD Phenom x4 965 Black Edition 3.4 Ghz

GoodRam 8 GB RAM DDR3

Ati Radeon Sapphire 6850 1 GB

FORTRON FSP500W

AsRock 970 Extreme3

Windows 7 64x Professional

Gry:

- Far Cry 3

- Splinter Cell Blacklist

- Splinter Cell Conviction

- The Amazing Spider-man 1 and 2

i inne wymagające gry, zamulą mi na " NAJNIŻSZYCH " możliwych ustawieniach, jak to jest możliwe ? proszę o odpowiedź

post-1093222-0-10385900-1420461021_thumb

post-1093222-0-32688300-1420461024_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiesz przez płynność. Wpłynąć może głównie na szybkość ładowania etapów, klatek w grach nie przybędzie - no chyba, że gra doczytuje sporo danych w trakcie gry. Ale i wtedy nie ma się co nastawiać na znaczą różnicę.

W każdym razie - przy obecnych cenach nie ma sensu brać dysku 500GB. Dysk 1Tb (np. Seagate ST1000DM003, WD WD10EZEX) wyjdzie niewiele drożej, a będzie także szybszy od 500GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli problem nadal nie zostaje rozwiązany, gry będą mi zamulać jak się tną, a nowy dysk tylko przyśpieszy ładowanie etapów, chodzi mi oto czy po zmianie dysku, gry które powinny mi chodzić na najwyższych ustawieniach będą chodzić czy nadal chodź spełniam zalecane wymagania gier to nadal gry na najniższych ustawieniach będą zamulać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. Pisząc o małej różnicy w wydajności miałem na myśli wymianę sprawnego dysku na sprawny. Jeśli niesprawny dysk powodował zacięcia to wymiana powinna pomóc. Czy tu leży problem - cięzko powiedzieć, co nie zmienia faktu że dysk jest w kiepskim stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...