Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karek

Próbny windows 8

Polecane posty

Witam posiadam oprogramowanie windows 7 ale chciałbym sobie zainstalować pezpłatną wersję próbną windowsa 8 na 90 dni i mam kilka pytań

1.Co jak skończy mi się okres próbny? z powrotem powróci mi do mojej 7?

2.Mam stary komputer i czy przez windows 8 nie będę mieć mniej fps i większych lagów?

3.CZY PO ZAINSTALOWANIU 8 usuną mi się wszystkie moje pliki i programy?

4.Czy jeśli skończy mi się te 90 dni 8 to będę musiał kupić nowe oprogramowanie czy będę mugł wrócić do mojej 7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co jak skończy mi się okres próbny? z powrotem powróci mi do mojej 7?

Nie. Ten proces jest jednostronny, tzn. możesz przejść z Windows 7 na Windows 8, ale nie na odwrót. Jeśli potem będziesz chciał wrócić, to przed aktualizacją musisz sobie przygotować kopię systemu, do której będziesz mógł wrócić.

2.Mam stary komputer i czy przez windows 8 nie będę mieć mniej fps i większych lagów?

Raczej nie. Windows 8 ma realne wymagania niższe niż Windows 7, więc skoro na nim działa, to na Ósemce też powinno.

3.CZY PO ZAINSTALOWANIU 8 usuną mi się wszystkie moje pliki i programy?

Zależy od tego w jaki sposób to zainstalujesz. Jeśli zrobisz uaktualnienie, to wszystko będzie zachowane. Jeśli świeżą instalację, to niestety stracisz ustawienia programów i wszystko, co będzie się znajdowało na partycji, którą sformatujesz.

4.Czy jeśli skończy mi się te 90 dni 8 to będę musiał kupić nowe oprogramowanie czy będę mugł wrócić do mojej 7?

Jak w pierwszym punkcie. Po tych 90 dniach nadal będziesz miał Ósemkę, ale będzie ona miała ograniczoną funkcjonalność. Jeśli będziesz chciał wrócić, to musisz jeszcze raz zainstalować Siódemkę lub przywrócić ją z kopii, którą musisz wykonać przed dokonaniem aktualizacji do 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kopię możesz stworzyć dowolnym programem, który tworzy obrazy partycji, np. Clonezilla. Ponadto część producentów dysków dostarcza również swoje własne narzędzia do robienia tego typu kopii (tak naprawdę korzystają z narzędzi zewnętrznych, tylko pod zmienioną nazwą, ale to szczegół). np. Seagate DiscWizard oraz Acronis True Image WD edition.

Kopię najlepiej przenieść na jakiś dysk zewnętrzny, bo będzie ona trochę ważyła.

2. Bootujesz instalator i wybierasz aktualizację. Tyle. Wystarczy czytać komunikaty i powinno pójść sprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...