Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teblar

Komputer nie wykrywa jednego dysku

Polecane posty

Witam, mam duży problem, mój dysk twardy podzielony jest na C, gdzie mam zainstalowany system i pare dupereli oraz drugi, na którym mam gry i reszte bzdetów. Jako że na systemowym zrobiło mi się mało miejsca, chciałem zmniejszyć ten drugi i rozszerzyć "C", jednak zdążyłem tylko zmniejszyć "E", po czym dłuugo czekałem i nic. Pobrałem też program Partition Magic 8.0, do tego celu, jednak nie działał na mojej 64 bitowej wersji systemu i gdy go odinstalowywałem, wsykoczył blue screen i komputer sie zresetował, po czym zniknął mi dysk "E". Teraz to wygląda jak na obrazku:

http://imgur.com/1Yk4iBo

Bardzo proszę o pomoc confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ten problem już rozwiązałem, można powiedzieć że przez moje szczęście w nieszczęściu - użyłem EasyUS, i usunęło mi dysk C, z zainstalowanym systemem, no więc z płytki zainstalowałem system jeszcze raz, ale nie formatowałem mojego dysku E, który wcześniej nie był wykrywany. Teraz już ten dysk ma się dobrze, mam dostęp do niego, wszystkie dane są na swoim miejscu wesoly.gif Ale teraz mam już nieco lżejszy problem do rozwiązania, mianowicie nie mogę rozszerzyć dysku C, gdzie mam zaledwie 20GB. Aktualna sytuacja:

Cu3EvmD.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...