Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GlobusCGB

Problem ze zmiana grafiki intel na gforce

Polecane posty

Witam wszystkich mam taki problem z Laptopem Lenovo Z580 chodzi dokladnie o zmiane karty intel HD na Gforce GT 635M a mianowice mam przestawione w panelu sterowania Nvida na gt 635 ale jak wchodze w plik dx... (cos tam) nie moge zpamietac nazwy tego pliku :) to jest tam napisane ze uzywa grafiki intel HD i np jak wchodze w grę Marvel Heroes 2015 to odrazu wyskakuje mi informacja ze sa nowsze sterowniki do karty graficzne intel HD i w niektorych grach jeszcze jak chce wybrac karte graficzna to wyswietla mi sie intel hd :/ nie mam pojecia co zrobic wiem ze mozna w biosa wejsc i wylaczyc grafike intel ale nie kumam totalnie biosa :( mam windowsa 8

z góry dziekuje za wszystkie informacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zrób aktualizację do Windows 8.1. Jak już skończysz, to zainstaluj najnowszy sterownik z tej strony: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Wybór karty graficznej jest też zależny od trybu oszczędzania energii, niestety nie mam lapka z GF pod ręką, ale jak tylko dopadnę go w swoje ręce, to powiem Ci co i jak masz zrobić.

Dxdiagiem się nie przejmuj, on zawsze zgłasza domyślną kartę graficzną - Intel HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...