Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itachiv1

Karta graficzna nie może znaleźć wolnych zasobów (kod 12)

Polecane posty

Witam

Mam taki problem, że karta graficzna nie może znaleźć żadnych wolnych zasobów i jest jakiś konflikt z innym urządzeniem( tak to zrozumiałem jak szukałem na google). Przez to teraz komputer chodzi tak wolno i nie można nic na nim robić praktycznie do tego rozdzielczość się zmniejszyła. Próbowałem aktualizować sterowniki, nawet odinstalowałem i znów zainstalowałem, pogrzebałem w biosie i sprawdziłem IRQ i mam ustawiona na auto i nic nie pomogło. Czytałem, że może pomóc wyłączenie urządzenia, które pracuje na tym samym IRQ co karta graficzna, ale są ustawione na auto... Nie mam już pomysłu jak rozwiązać to i proszę was o pomoc.

Załączam screen przy okazji. Sprzęt w sygnaturce.

post-167800-0-78972600-1407770775_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało, wszystko wróciło do normy, takie łatwe rozwiązanie xd

Dzięki wielkie za pomoc smile_prosty.gif

Widzę, że nadal mój temat nie został zamknięty xd to właściwie dobrze... bo problem ponownie się pojawił i nie wiem czemu ;/

Dzisiaj włączyłem kompa i patrzę rozdzielczość się nie zgadza, ok może to tylko się przestawiło i wystarczy zmienić, ale nie wchodzę potem do menedżera urządzeń i przy karcie graficznej jest wykrzyknik i pisze to co wtedy.

Czemu tak się dzieje i tak szybko się stało skoro co dopiero ten problem wyeliminowałem? Stara karta graficzna?

Ten sposób co podał Sevard nie pomaga nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...