Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakQwerty

Sterowniki do RadeonaHD 6770M

Polecane posty

Witam. Mam problem z instalacją sterowników do karty graficznej AMD Radeon HD 6770M w laptopie hp pavilion dv6-6002eg(Win7,64bit). Wszystko zaczęło sie od formatu dysku, przed którym karta działała normalnie. Po formacie, okazało się że sterowniki w folderze "hp dv6 drivers" z jakiegoś powodu nie pasują("Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania"). Postanowiłem zatem dokładnie sprawdzić model komputera i własnoręcznie pobrać oprogramowanie ze strony producenta. Strona AMD wyszukała mi proglam Catalyst, zainstalowałem go(a wraz z nim podane sterowniki), jednak karta dalej jest nieodczytywana przez komputer. Program CPU-Z, jak i System information wkrywa Standard VGA graphics adapter. Ma ktoś jakiś pomysł jak przekonać system że jednak posiadam jakąś kartę graficzną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notebook z dwoma kartami graficznymi (zintegrowaną Intela i zewnętrzną AMD), więc standardowe sterowniki ze strony AMD nie działają (chyba, że w BIOS/UEFI masz wyłączoną zintegrowaną kartę).

Spróbowałbym jakichś modyfikowanych sterowników do przełączanych kart, np. z tej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Zadziała mam lenovo (intel+amd) miałem to samo instalacja sterów do integry rozwiązała problem. Też cały czas pisało że nie wykrywa karty AMD (stery ze strony producenta karty/laptopa) po zainstalowaniu sterów do intela HD od razu stery do AMD znalazły kartę i zaczeła działać normalnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notebook z dwoma kartami graficznymi (zintegrowaną Intela i zewnętrzną AMD), więc standardowe sterowniki ze strony AMD nie działają (chyba, że w BIOS/UEFI masz wyłączoną zintegrowaną kartę).

Spróbowałbym jakichś modyfikowanych sterowników do przełączanych kart, np. z tej strony.

No fajnie. Zainstalowałem i komputer sie zepsuł. Po ekranie ładowania windows, ekran robi sie czarny i nic z tym nie zrobię. Jeżeli jedynym wyjściem jest ponowny format to straciłem właśnie ważne dokumenty. Próbuje teraz coś uratować przez startup repeair.

Jakimś cudem udało się uruchomić komputer, ale sterowników dalej nie czyta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzisz na stronę, to wyświetla Ci komunikat z ostrzeżeniem o czarnym ekranie. Normalne uruchomienie (nie wybudzenie z uśpienia) powinno rozwiązać problem. Właściwe rozwiązanie jest opisane tutaj.

Startup repair nie pomoże, bo to nie jest problem ze startem, tylko ze sterownikiem.

@maksv6 Na HPkach przy takim rozwiązaniu przełączanie grafiki nie działa w ogóle lub działa nieprawidłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...