Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamikaze101

Pomoc z programem HijackThis

Polecane posty

Witam

Ostatnio na moim laptopie zagnieździło się chyba sporo wirusów... Miewam częste problemy z internetem, niestabilne działanie komputera, dziwne zdarzenia np. nie mam możliwości uruchomienia np. Malwarebytes Anti Malware...

Pomyślałem że zwrócę się do was o pomoc. Pierwsze co postanowiłem wykonać to log, w HijackThis. Sęk w tym, że zeskanować to co trzeba potrafię, gorzej, że nie wiem co robić dalej... Dodatkowo, na starcie skanowania pojawia się mi taki oto komunikat...

Untitled-1517e0.jpg

Daję ok, po czym skanowanie trwa dalej i wyskakuje mi log, z którym właśnie nie mam pojęcia co zrobić... Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?

Wklejam log:

http://wklej.to/Teley

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym jest problem że nie mam nawet możliwości jego uruchomienia, także w trybie awaryjnym. Przy instalacji pojawia się jakiś błąd* , który wyskakuje kilka razy, program instaluje się, lecz koniec końców nie chce się uruchomić (brak reakcji przy próbie odpalenia) tryby zgodności, uruchamianie jako admin też nic nie daje.

*

Untitled-1447b5.jpg

Tak jakby nie wiem... Wirusy uniemożliwiały dostęp programom mogącym je usunąć. Avast po skanie wykrył jakieś 3 robaki, pozbył się ich, lecz w powiadomieniu pisało także coś o plikach do których nie mógł się dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...