Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andro120

Rozwiązany: Karta się przegrzewa

Polecane posty

Witam , niedawno(rok temu ) kupiłem komputer z allegro . Wszystko chodziło ładnie i fajnie do niedawna (to już ok. miesiąca) . Karta graficzna strasznie się przegrzewa ! Dochodzi do 101 C. Przez to np. gry ścinają się po kilku minutach grania , a nawet wyłączają się ! Czytałem żeby przeczyścić komputer i karte ! Zrobiłem to (specjalnie sprężone powietrze kupywałem) i przez ok. tydzień pomogło . Potem znów to samo. Ostatnio jak chce ciałem porać w overlorda to i zobaczyłem że się scina ,rozkręciłem kompa napsikałem na karte sprężonym powietrzem(ochładza to ją) po czym znów skręciłem i przez 1 dzień grałem normalnie > Proszę pomóżcie ! Próbowałem wszystkiego ! A może źle czyściłem sprężonym powietrzem ?Jeśli nic nie pomorze to oddam kompa do naprawy , ale chwilowo nie chce ojca stresować bo roczny komp :)

Specyfika : MS Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

AMD Fx-6100 Six-core processor

8 Gb RAM

AMD Radeon HD 7750

Zasilacz jakiś 500 v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta termoprzewodząca jest dobra , się zastanawiam czy moze coś w BIOS-ie nie trzeba ustawiać ? Jakie powinny być opcje w BIOS-ie włączone ?

Zastanawiam sie także czy to nie wina sterowników ponieważ np. grając w overlorda gra działa źle i nie płynnie i się przegrzewa , a jak przełączyłem na PES-a 10 gra chodziła płynnie i karta jakby się robiła cichsza i mniej gorąca wylatywało ;p Sterowniki od karty graficznej mam aktualne , ale moze trzeba też sterowniki od procesora itdd.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...