Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Assasin4

Bluescreeny - laptop Acer Aspire 7741G

Polecane posty

Dzień Dobry,

Posiadam laptopa takiego jak w sygnaturce. Występują u mnie bluescreeny , co jakiś czas, ostatnio miałem przed chwilą i wczoraj też. Miałem już z tym problem, lecz była to wina dysku i wymieniłem na Plexstor. Co za tym idzie system też nowy, oryginalny. Było to około pół roku temu, przy okazji wymieniłem wentylator i przeczyściłem chłodzenie. Laptop ma już 3,5 roku. Teraz nie wiem co jest przyczyną, dlatego liczę na Was

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba źle. Mam 2 kości RAM-u, czy któraś jeszcze się nadaje? Jeśli nie to kupując, chciałbym wybrać coś takiego co posłuży mi na długie lata. Wiadomo że lapek nie będzie wieczny. Jeśli dostane się na studia pewnie zainwestuje w nowszego. Dobrze by było żeby RAM pasował do nowych lapków i był w miarę szybki. Jeszcze jedno mi się przypomniało... Przed awarią poprzedniego dysku występowały sporadyczne zacinki (ok 5-10s) podczas ogladania filmów lub słuchania muzyki. Byłem pewien że to wina dysku, ale teraz też to mam, a wymieniłem na SSD. Ostatnio podczas grania w Dirta 3, zszedł na pasek i wyświetlił się komunikat aby zapisać zmiany bo zostało mało pamięci. Ignorując to doczekałem się po chwili BlueScreena.

Jeśli firmy dają dożywotnie gwarancje na swoje kości RAM- mam na co liczyć? Lapek już 2,5 roku po gwarancj.

post-448125-0-18629200-1397744629_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...