Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andro120

Rozwiązany: Gry najpierw zwalniają , a potem nagle przyśpieszają

Polecane posty

Cześć , od kilka dni mam nie miły problem ;D Otóż gry (najbardziej jest to widoczne w euro truck simulator 2 ) zaczęły się dziwnie lagować tzn. najpierw zwalniają a potem nagle przyśpieszają ;) Grać sie nie da , to samo mogę powiedzieć o prince of persia tyle że tu to nie jest widoczne aż tak mocno i grać się da . Jaka moze być tego przyczyna ?

Mam : win 7 x64

karte Radeon AMD HD 7750

Procesor AMD FX 6100

Sterowniki mam wszystkie aktualne , komputer mam od roku i wcześniej wszystko chodziło "mega" na ultra detalach ;C Jak coś proszę mi dokładnie wytłumaczyć co mam robić . Jeśli nic nie pomoże to zrobię formata i zmienię win na 8 ;)

Mam jeszcze jedno pytanie czy na win 8 pójdzie borderlands 2 i władca pierścieni : wojna o północ bo za tydzień będę miał te gry (dobre kontakty z ciocią ;) i boje się że będą mogły się ścinać tak jak euro truck simulator 2 , a tak jak zmienie win na 8 to se pogram może ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj temperatury podzespołów podczas gry - możesz to sprawdzić programem HWMonitor.

Podaj model płyty głównej - jeśli to jakaś płyta ze słabą sekcją zasilania i brakiem chłodzenia na niej, to dość możliwe że się sekcja przegrzewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , zaraz podam , wiem że mam zasilacz 500 W a płyte główną zaraz sprawdze

Pobrałem program HWMonitor i wyświetliła mi sie ramka :

Value min max

MSI 760 GM-P21(FX)(MS-7641):

TmPIN0 50 , 31 , 51

TMPI1 69 , 50 , 71

TMPIN2 39 , 36 , 40

AMD FX-6100 44 , 20 , 50

HDD 0 WDC 35 , 35 , 35

AMD radeon HD 7700 serius 107 , 75 , 108 Dobrze podałem ;D?

( to wszystko było mierzone w czasie gry w euro truck simulator i , gra nie zacina się ciągle tylko za około minute zaczyna się ścinać i czasami przestaje al potem znów zaczyna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozkręcać kompa trzeba ;p ? Jak sprawdzić chłodzenie ;D

Dobra dzięki za odpowiedz xD Bardzo wdzięczny jestem ;)

Dobra ostatnie pytanie ;D Karte garficzną trzeba jakimśprogramem wyczyścić czy rozkręcić komputer? ;D I jak sprawdzić czy chłodzenie jest ok ?

I czy borderlands 2 pójdzie mi na win 8 ;D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...