Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antros22

UltraIso - problem z nagraniem pewnych płytek

Polecane posty

Próbowałem różnych rzeczy, więc nie potrzebuję jakichś "typowych" porad. W sumie chciałbym, aby coś poradził mi Sevard*, ale oczywiście, jeśli ktoś ma podobne doświadczenia (raczej nie interesują mnie porady znalezione na polskich forach), to prosiłbym, żeby nimi się podzielił. Jednak do rzeczy: chcę mieć kopię zapasową pewnej gry, bo już niestety, ale dwie płyty są porysowane i stare, i obawiam się, że za parę chwil może już nie dać się ich odczytać. "Żeby nie było" płytki są z pisma Gry Extra. Wszystko działa poprawnie, płyty niby się nagrywają, lecz po całej operacji nie ma po nich śladu. Ostatecznie mogę to olać, ale nie wiem, czy tych danych gdzieś u mnie nie ma, ponadto zgrywałem te cd kilkukrotnie, zmieniałem nazwy itd. (po prostu - jak pisałem - imałem się różnych rzeczy), więc przede wszystkim nie chciałbym, aby gdzieś zalegały jakieś śmieci.

* zdaję sobie z tego sprawę, że zachowałem się jak buc, ale w kwestiach programowych najbardziej ufam wyżej wymienionemu. =)

EDIT: Zapomniałem - Windows XP 32 SP3, dawniej te płyty udawało się zgrać, ale miałem kiedyś pewien - niezwiązany z tematem - problem i musiałem dane usunąć. Z innymi płytami nie ma tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...