Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jorjor454

Format utrata bardzo waznych danych gier itp itd WAZNE potrzeban pomoc

Polecane posty

zabijcie mnie nawet ale nie wiem gdize szukac pomocy mam bardzo malo czasu uzywalem diskcryptor zeby zabezpieczyc caly dysk E lecz przerwalem to i teraz win kaze mi go sformatowac musi byc jakies inne wyjscie blagam pomozcie mi :(

jesli sie nie myle moze chodzic cos o parametry ale nie wiem jak to naprawic

post-231353-0-38663300-1394137195_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz punkt przywracania systemu uzyj go,jesli nie masz zgraj na plyte jakis linuksowy program,odpal komputer z plyty(przy starcie nawalaj w F11 albo F12),taki program znajdziesz prawdopodobnie wpisujac w google odzyskiwanie plikow z zablokowanych dyskow linuks np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Punkt przywracania niby byl ale nie moglem go uzyc poniewaz wyswietlalo ze jest uszkodzony parametr. Skończyło sie na tym ze sformatowalem dysk i przywrocilem kilka rzeczy Recuva z tego jakies 10% bylo do uzytku reszta niby dzialala (lub nie) ale to wszystko bylo w jednym folderze wiec segregowanie bylo by no niemozliwe. Temat do zamkniecia :) dziekuje za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha na nastepny raz bede pamietac :) A i jeszcze jedno nie wiem czy to ma zwiazek z tym ale stawiam ze nie ale wylaczaja mi sie same z siebie wtyczki w przegladarce i wylaczaja mi sie procesy np eksplorator windows a takze jak hce uruchomic jakas gre lub chce posluchac muzyki musze wlaczac dwa razy... tak jakby 1 proces byl ignorowany. Czy to moze byc wirus czy zasluga formatowania/zepsucia partycji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...