Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kriSLU

Problem ze STEAMem PILNIE PROSZĘ O POMOC!

Polecane posty

Cześć od pewnego czasu mam pewien problem ze steamem mianowicie cały czas wyskakuje okienko z informacją o aktualizacji albo wypakowaniu czegoś itp... post-110173-0-54046100-1393269700_thumb. i tak przez cały czas i dalej nic się nie dzieje, po prostu się na tym zawiesza, reinstalacja steama czy usunięcie go po przez zwykły uninstall (usunięcie wszystkich gier itp...) i zainstalowanie ponownie też nie pomaga. Raz wyświetliła się informacja o braku pliku .dll co dziwne on był w folderze ze steamem, po pobraniu ponownym tego pliku nic się nie zmieniło, dalej steam się nie uruchamia. Bardzo proszę o pomoc to jest dla mnie ważne bo gier miałem tam dość dużo a nuuudy mnie niszczą wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek spróbuj usunąć lub przenieść w inne miejsce plik clientregistry.blob z katalogu Steama (to rozwiązuje większość problemów ze Steamem).

Jeśli powyższe nie pomogło, to napisałeś, że próbowałeś odinstalować Steama, ale nie napisałeś, czy usunąłeś po tym zabiegu katalog Steama z Program Files (w polskich wersjach Windowsa może to się nazywać Pliki Programów, jeśli masz system 64-bitowy, to szukaj w katalogach z dopiskiem (x86)). Jeśli nie, to skopiuj sobie gdzieś katalog SteamApps z tamtego katalogu (jeśli masz tam jakieś gry, ustawienia itp.) i spróbuj odinstalować Steam, a następnie usunąć cały katalog ze Steamem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard Ogólnie nigdzie nie było pliku clientregistry.blob. Zrobiłem tak jak mówiłeś (faktycznie przeoczyłem pliki steam z common files) tym razem usunąłem wszystko steamowego z PC co tylko mogłem, Traz zainstalowałem od nowa i DZIAŁA KUr... wielkie dzięki!!! Temat można zamknąć :).

PS. nawet w supporcie steama mi nie pomogli oni gadali coś o zweryfikowaniu plików steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...