Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrrPablo

Gorąca wtyczka! MSI GX740

Polecane posty

Cześć. Mam problem z moim laptopem [model jak w tytule] Jakiś czas temu [chyba w wakacje] miałem problem z wyciągnięciem wtyczki od zasilacza. W końcu ją wyciągnąłem, ale od tamtego czasu wychodzi ona z dość dużym oporem. Teraz pojawił się problem wyskakującego co chwilę [jakieś 5min] alertu zmiany podświetlenia, tak jakbym odłączał zasilacz. Przed chwilą po jakiejś godzinie pracy laptopa na przeglądarce coś mnie tknęło i wyciągnąłem wtyczkę z laptopa. Skończyło się to tym że wtyczka która była cholernie nagrzana poparzyła mnie. I tutaj pytanie > Co z tym zrobić? Kupić podkładkę chłodzącą, oddać do serwisu? Jeśli to drugie, to gdzie [w okolicy Łodzi] jest serwis MSI i ile by dana usługa kosztowała? Z góry dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że trzeba będzie wymienić złączę zasilania, i radze ci zrobić to czym prędzej żeby nie spalić płyty niepotrzebnie. Nie wiem czy jest serwis MSI w łodzi, ale jeżeli nie masz gwarancji oddaj to jakiemuś serwisowi, na pewno w łodzi znajdzie się ktoś kto naprawi to porządnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...