Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

craUn

Samoczynne wyłączanie PC

Polecane posty

Witam !

Ostatnio wpadłem na pomysł żeby wyczyścić mojego (leciwego już) PC , tak też uczyniłem przy okazji wymieniając pastę termoprzewodzącą na MX-2. Niestety po ponownym jego złożeniu ukazał się pewien problem , otóż PC , w warunkach stresowych sam się wyłącza , moje pierwsze podejrzenia rzuciłem na procesor po krótkim śledztwie okazało się że to raczej nie on , bo gdy piec się wyłącza procesor jest w temperaturze nie większej niż 50*C , a producent twierdzi że może pracować nawet w 70*C. Po odpaleniu CPU-Z zauważyłem że napięcie procesora jest dość niestabilne (nie wiem czy to normalne) , gdy kolejny raz wysuwałem z półki PC nieco mocniej uderzył on o ziemię niż zwykle , efektem czego się wyłączył , zdziwiło mnie to , bo wiele razy przezywał gorsze "upadki" i nic takiego się nie zdarzyło. Tak więc znowu włączyłem go i delikatnie uderzyłem w górę obudowy , w okolicach zasilacza , znowu się wyłączył. Jak wyczytałem w sieci zasilacz który posiadam (MODECOM FEEL III) znajduje się na czarnej liście zasilaczy . I tu zanim kupię nowy chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto się na tym zna lepiej niż ja - Czy to na pewno zasilacz ? Jeśli tak , to na jaki wymienić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...