Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koyki

Radeon 6850HD Crossfire problem

Polecane posty

Witam

Podłączyłem 2 x radeon 6850 asusa w crossfire

INTEL Core i5-2500 3,3GHz

Płyta - ASUS P8Z68-V LX

RAM - 8GB DDR3 (2x 4GB Dual Channel) 1333MHz

Grafika - ASUS HD6850 DirectCU 1GB DDR5 x 2

Zasilacz 700W CHIEFTEC GPS-700A8 BOX

Mam taki problem, że jak podłączam w trybie crossfire to zaczyna mi przycinać. Frapsem sprawdziłem ilość fps i np w BF4 skok FPS jest o ok 70% na plus, ale i tak zacina, to samo fifa 14 ( chciałbym zaznaczyć, że BF4 na średnich detalach niema żadnych przycięć, to samo FIFA 14 na maxymalnych ustawieniach - w trybie na jedną karte), chociaż fifa ma stałe 60kl/s to na jednej karcie chodzi o niebo lepiej niż na dwóch. Nie wiem czy to wina zasilacza, czy może coś muszę jeszcze ustawić. Zasilacz wymieniłem, miałem wcześniej modecoma 600w i od razu było widać, że sobie nie radzi. Podsumowując mimo, że w trybie crossfire jest ogólny skok FPS, to w praktyce widac przycięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem, okazało się, że są nowe sterowniki z 18.12.2013r wersja 13.12 do tej pory miałem 13.9. Mój problem polega na tym, że teraz w Catalyst nie mam opcji włączania/wyłączania funkcji CrossFire. Gdy daję opcje sprzęt, Catalyst widzi obie karty, ale nie wiem co teraz zrobić by włączyć w tryb Crossfire. Do aktualizacji nie było żadnych problemów, prócz tego że się lekko przycinało pomimo większej ilości FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...