Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rwL723

Rozwiązany: "Program eksplorator Windows przestał działać" - i tak przy każdym naciśnięciu na "Start"

Polecane posty

Witam.

Mam problem z PCtem, mianowicie, to przy każdym naciśnięciu na start, otworzenia "Mój komputer", jakiegoś folderu systemowego typu Moje dokumenty lub na przeniesieniu jakiejś ikony pulpit się zawiesza, i wyskakuje błąd "Program eksplorator Windows przestał działać". Oczywiście go wyłączam, pulpit znika, potem explorer.exe załącza się z powrotem i jest normalnie oczywiście do czasu naciśnięcia na start, lub pasek zadań. Czym to jest spowodowane ? Próbowałem już CCleanera, czyściłem i defragmentowałem dysk, rejestr, skanowałem antywirusem, skanowałem Malwarebytes Anti-Malware (znalazło ponad 200 zagrożeń, ale usunięcie ich nic nie zmieniło) czyściłem Advanced System-Care i też nic. Wyłączałem i włączałem explorer.exe - też nic nie dało. Sterowniki do karty z października, jak chce zainstalować nowe, to wyskakuje "Nie można rozpocząć procesu".

Jak to naprawić? Proszę o pomoc, za ewentualne odpowiedzi z góry dziękuje, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje to zrobić. Jest jednak możliwość, że to przez dysk twardy? Mam go już 11 lat (60GB, lecz system nie jest na nim zainstalowany, tylko ma on partycje 60 GB; jest na nim zainstalowanych kilka programów), a nowszy przez 3 lata (500GB, jest na nim system). Skanowałem HD Tune Pro i nie znalazło żadnego błędu, jednak jest możliwość że to przez HDD?

Oprócz tego, chciałbym zainstalować Windowsa 8.1. Mógłby mi ktoś w skrócie wytłumaczyć, jak to jest? Jeszcze nigdy nie robiłem formata i nie instalowałem systemu, a do serwisu z czymś takim nie pójdę, bo liczą sobie za to 100zł.

EDIT: Działa jeszcze trialowa, 90 dniowa wersja systemu Windows 8 i czy da do niej się doinstalować łatkę 8.1 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...