Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eskel047

Bardzo zmniejszona prędkość interntu

Polecane posty

Od jakiegoś miesiąca drastycznie zmniejszyła mi się prędkość internetu z 12 Mb/s do 1 Mb/s. Dzwoniąc do Multimedia koleś zresetował modem, pomogło to na jakieś 15 min potem wróciło do "normy", zrobiłem więc format myśląc że to pomoże. Nie pomogło. Wiecie może jak przywrócić normalną prędkość internetu bo goście z Multimedia chyba sobie z tym nie radzą. Albo czemu ta prędkość jest taka mała ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Na przykład mógł uszkodzić się kabel; przytrzaśnięcie drzwiami itp. Nie wiem jak to u ciebie dokładnie wygląda, ale możesz spróbować podmienić kabel, jeśli masz taką możliwość. Warto też zadbać o czystość w systemie - sprawdzić go pod kątem różnych szkodników typu malware.

Zawsze też możesz popytać sąsiadów, jak u nich net działa, bo rozumiem, że ta cała Multimedia, to jakiś lokalny dostawca, czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest kolejny problem tzn, na stronie dostawcy gdzie można sprawdzić prędkość internetu tj test.mm.pl jest 12 mb ale na każdej innej 2-3 mb, technik przez to nie chcę przyjechać bo mam dobrą prędkość według ich pomiarów ale kiedy ściągam cokolwiek ledwo co uzyskuje 2 mb.

Nie wiem czy to ma znaczenia ale prędkość przy ściąganiu również skacze to jest spada do 10 kB/s potem rośnie i znowu spada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu porobiłbym screeny z różnych testerów prędkości oraz z tego test.mm.pl. Następnie przesłałbym im to na maila i żądał wyjaśnień. Możesz też do nich zadzwonić i powiedzieć im, że przeprowadziłeś taki test, a wyniki przesłałeś drogą elektroniczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...