Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LiuKang

BSOD Windows 8- "domowe sposoby naprawy" ?

Polecane posty

Witam oraz proszę o pomoc

Posiadam laptopa z Windowsem 8 niecałe 2 miesiące i niestety ujrzałem blue screen podczas włączania. Nastepnie po jakichś 30 sekundach następował automatyczny restart. Tak było kilka razy z rzędu, na blue screenie wyskakiwały za każdym razem inne błędy -chyba z 8 różnych. W związku z tym , że laptop po chwili się restartował nie miałem możliwości choćby przeskanowania go lub użycia jakiegoś programu diagnistycznego. W trybie awaryjnym próbowałem przywrócić/odświeżyć/naprawić , a także zrestartować system aczkolwiek podczas każdej z tych prób wyskakiwał błąd uniemożliwiający dokończenie operacji. Tak więc z poziomu trybu awaryjnego nic też nie zdziałam. Średnio widzi mi się wysyłanie laptopu do serwisu w Warszawie gdyż naczytałem się o nim sporo niezbyt pochlebnych opinii, a poza tym jestem wtedy bez komputera na może nawet miesiąc. Chciałbym więc dowiedzieć się co jeszcze (i jak) mogę spróbować aby postawić lapka na nogi , a jednocześnie nie ryzykować przy tych działaniach utraty gwarancji. Dodam ,że rozkręcanie czy też inne formy dogłębniejszego kontatu z laptopem raczej odpadają gdyż mam o tym blade pojęcie. W ostateczności wolę go wysłać do serwisu niż samemu kombinować i ryzykować stratę kasy. Laptop to Lenovo y580 , jeśli ma to jakieś znaczenie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...