Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kedzioras

Google zaprasza do kręgu.

Polecane posty

Witam.

Mam pytanko odnośnie jednej funkcji usługi google+. Nic nie robiłem w tej usłudze poza korzystaniem z Gmaila i z youtuba, którego mam połączonego z G+. I nagle pewnego dnia widnieje mi komunikat, że Dwaem Media Group dodał mnie do kręgu, lecz nie mam pojęcia co to oznacza. Dwaem Media Group to wiem kiedy miałem do czynienia, bo na ich kanale oglądałem klipy hiphopowe, głównie jednej grupy. Ale nie wiem o co chodzi z tym, że Dwaem mnie dodał do kręgu. Najpierw komunikat pojawił mi się w youtubie, potem w GM, a potem jako Powiadomienie w G+. Co to oznacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza mniej więcej tyle, że sobie na przykład dodał Ciebie do kręgu 'moi widzowie' i teraz już gdzieś tam ma Ciebie zapisanego. Nie wiem co może dzięki temu, ale ja mam przed oczami listę osób, którym można wysyłać spam.

Ja osobiście zlewam takie wiadomości, dla mnie to zwykły spam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy to pożyteczne czy nie? A jeśli nie, a bardziej ciążące, to bym się pozbył tego. Ale póki co nie otrzymuję spamu. Poza tym dziwi mnie trochę to, że ktoś dodaje mnie do jakiegoś kręgu bez jakiejś mojej inicjatywy. Więc mi się to trochę wydawało dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...