Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parunu

Rozwiązany: Nie łączenie się komputerami z serwerami EA.

Polecane posty

Witam. Mój problem jest bardzo złożony (przynajmniej tak mi się wydaję). Otóż od sporego czasu zauważyłem, że nie działa mi prawie wszystko co jest związane z EA. Wszystko zaczęło się gdy chciałem wrócić do gry NFS World.Okazało się że launcher kompletnie nie działał (w menadżerze zadań na chwilę pojawiał się proces który znikał bez żadnego komunikatu). Okej, pomyślałem że zwykły reinstall rozwiąże sprawę. Wszedłem na stronę https://world.needforspeed.com, zalogowałem się, wchodzę w zakładkę download, odczekałem chwilę i wyskoczył mi taki error: http://w173.wrzuta.p...EBDop3osO/error. Błąd jest podobny w innych przeglądarkach. Przerwy techniczne nie wchodzą w grę, bo mam ten błąd od ponad pół roku i na telefonie wszystko normalnie działa.

Dobra, przejdźmy dalej. ściągnąłem instalkę NFS'a z innego zródła, ale po instalacji nadal launcher nie działał. Znalazłem jakieś logi gry i pisało tam to ( ogi są świeże bo przed chwiłą po raz setny reintallowałem grę):


2013-09-26 21:08:40,655 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program --------------------------------------------------------------------------------
2013-09-26 21:08:40,691 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program
2013-09-26 21:08:40,691 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program Starting application: J:\gry\wyścigi\Need For Speed World\GameLauncher.exe
2013-09-26 21:08:40,691 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program OS Version: Microsoft Windows NT 6.1.7600.0
2013-09-26 21:08:40,691 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program Locale: pl-PL
2013-09-26 21:08:40,692 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program Time Zone: UTC02:00:00 (Środkowoeuropejski czas letni)
2013-09-26 21:08:40,694 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program Version: 1.8.40.1166
2013-09-26 21:08:40,694 [1] INFO GameLauncher.ProdUI.Program Logging level: INFO
2013-09-26 21:08:46,959 [1] FATAL GameLauncher.ProdUI.Program Error loading/accessing file http://static.cdn.ea.com/blackbox/u/f/NFSWO/1599/launcher/1.8.40.1599/DownloadInfo.xml
2013-09-26 21:08:47,071 [1] ERROR GameLauncher.ProdUI.Program PatchGameLauncher Exception: System.NullReferenceException: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
w GameLauncher.ProdUI.Program.PatchGameLauncher(String gameLauncherCndUrl)

Czyli z tego co przeczytałem, gra nie może się połączyć z serwerami EA. Tak samo jak przeglądarka. Chciałem to ominąć i pobrać grę przez Origin (oczywiście normalne źródło nie działało więc pobrałem z innej strony...). Po instalacji programu wyskakiwał błąd że serwery EA są online, chociaż ja stawiam na to że po prostu mój komputer nie może się z nimi połączyć confused_prosty.gif. Zauważyłem że nie działają mi strony supportu EA i próby logowania i rejestracji na stronie origin'u, chociaż lista pewnie jest w rzeczywistości dużo dłuższa.

Rzeczy których próbowałem:

- Czyszczenie kompa za pomocą CCleaner'a.

- Naprawianie rejestrów.

- Skanowanie i czyszczenie kompa z wirusów.

- Reinstall Framework'a 4.0.

Gdyby były potrzebne jeszcze jakieś skany/logi to proszę napisać, z chęcią je podam.

@EDIT. Zauważyłem błąd w temacie, powinno być "Komputer nie łączy się z serwerami EA", ale nie mogę tego zmienić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie, nie idzie odpalić BF3/BC2, nie da się pobrać nawet origina ze strony EA, w ogole cała strona EA muli łącznie z battlelogiem (forum też), inne gry również nie chcą współpracować (Crysis2, KoA:R), a steam i uplay itd. działają poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...