Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KapitanBumba

Problem z klatkami :)

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie :) może zacznę od konfiguracji

Xeon e3 1220 (i5 2400)

HD7870 Club3D

chieftec 500s8

MSI H61P20 G3

4GB ram

Więc mam pewien problem z grami jak na razie sprawdzone w Tomb Raider i Battlefield 3

otóż w battlefieldzie 3 przy ustawieniach ULTRA (masa x2 albo calkiem OFF) przy podkręconej karcie do 1150 mam spadki do 30 klatek , w Tomb Raider jest podobnie czy to z TressFX czy bez są spadki nawet do 20 :( temperatury nie przekraczają 60 stopni sterowniki 13.10

Valley Benchmark po podniesieniu napiec i podbiciu zegara do 1200 wzrost 1 klatki ocb ?

Tomb Raider benchmark

rdzen 1120 - min 33 sr 45 max 60

rdzen 1200- min 33 sr 46 max 60

teraz karta pracuje na standardowym napięciu przy zegarze 1150

moje propozycje chociaż nie wiem czy to ma znaczenie

płyta główna zbyt gówniana do sprzętu lub coś z dyskiem Samsung 252hj

dodam jeszcze że po zmianie z systemu 64 bit na 32 bit jest ogromna korzyść jeśli chodzi o prędkość i stabilność systemu , do tej pory myślałem że 64 bit jest szybsze . Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana płyty za dużo nie da bo chociaż będzie ona umożliwiać podkręcanie to procesor nie ma odblokowanego mnożnika a co za tym idzie nie da siego za bardzo podkręcić. Na Twoim miejscu kupiłbym mocniejszą grafikę, np. GTX760 albo GTX770, bo z SLI to różnie bywa. Proponowałbym dokupienie jeszcze 4 GB RAM i zainstaluj Windows 64-bitowy, żeby w pełni tą pamieć wykorzystać.

Co do zasilacza, jak już chcesz brać SPC Deus to lepiej wziąć modularnego M1 650W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...