Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dln

Razer Deathadder

Polecane posty

W przypadku mojej myszy - Razer DeathAdder Respawn 3.5 G (3500 dpi), program Razer Synapse musi być cały czas aktywny (w tray'u), bo myszka nie ma swojej pamięci i nie ma sprzętowego zapisywania ustawień czułości, tylko na zasadzie sterowników (software). Poza tym ja używam konkretnych driverów, bo Synapse co prawda pozwala na swobodne ustawienie DPI, ale nie posiada opcji regulacji "Sensitivity" myszki...

Synapse to program obsługujący wszystkie urządzenia Razera (myszki, klawiatury - cokolwiek podepniesz do PC), natomiast zwykłe sterowniki masz pod konkretny model, mniej też ważą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Synapse.. smile_prosty2.gif Drivery do DeathAddera to co innego, znajdziesz je TUTAJ. Oczywiście uprzednio usuń Razer Synapse. Popróbuj i wybierz co dla ciebie będzie lepsze. Ja wolałem zwykłe sterowniki, ogólnie jadę na 1800 dpi i "Sensivity" ustawionej na max - czyli domyślne ustawienia myszki... minusem oczywiście jest to , jak pisałem, że w zwykłych nie ustawisz sobie suwakiem dowolnego DPI, np. 2200, tylko masz kilka gotowych ustawień...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ikonka musi być aktywna w tray'u, aby ustawienia działały. Polling rate określa jak często dane o zmianie położenia myszy migrują do komputera. Ma to się przekładać na jeszcze dokładniejszy odczyt ruchów i precyzję. Zgodnie z instrukcją Razera: 125Hz (8ms), 500Hz (2ms) or 1000Hz (1ms). Ustaw wartość na 500Hz lub 1000Hz i zobacz, która z nich bardziej Ci odpowiada. Po zmianie tego ustawienia niezbędny jest restart pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...