Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kondzimir

Problem z nową kartą graficzną

Polecane posty

Witam mam następujący problem kupiłem nowego kompa zrobiłem format i zainstalowałem najnowsze sterowniki do wszystkiego. I teraz tak jak włączam grę hitman to obraz miga w 3 sekundowych odtępach raz na czarno a raz z grą i tak cały cza na teście wydajności też. Grid 2 i Battlefild otwierają mi się w zminimalizowanych oknach jak naduszę alt + enter to na sekundę mam pełen ekran potem znowy się zmniejsza. Mam intela i5 3,4ghz, radeona hd 7950 , 8 gb ramu, i nie wiem co mam robić dostaję już kuuuuuuuuuuuuuu......., przy pierwszym uruchomieniu kompa musałem w catalyscie ustawić żeby obraz był na pełnym ekranie bo domyślnie w opcji skalowanie był zmniejszony. Dodam że batlefild działał normalnie ale wyskoczyła jakaś reklama z neta i się zminimalizował i tak zostało. Grid i hitman na steam battle wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam identyczny problem tylko ze ja mam grafike 9800gt i tez na poczatku smigala ok ale puzniej cos wyskoczylo i sie zminimalizowala i tak zostalo acha no i z Just Cause 2 jest tak samo tylko ze jak grid2 sie spartaczyl :) to automatycznie just tez. Kolego udalo ci sie jakos to rozwiazac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...