Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Rozwiązany: GTX 770 Niska wydajność

Polecane posty

Cześć wam,

Dziś dotarła do mnie nowa karta graficzna GTX 770 od PNY i mam z nią taki problem iż ma dosyć niską wydajność w grach. Np. w Tomb Raider z testów wynika że na ustawieniach Ultra powinna osiągać średnią 45 FPS a u mnie nie przekracza nawet 28 FPS. W Risen 2 na Ultra powinenem mieć około 60 FPS a u mnie na Ultra mam ich około 40 ...

Nie wiem czy to karta jest wadliwa czy to sterowniki. Wcześniej miałem HD7850 1GB i odinstalowałem wszystkie sterowniki AMD po czym zainstalowałem najnowsze sterowniki Nvidii czyli 320.49

Dodam iż po zainstalowaniu Geforce Experience zostałem poproszony o aktualizacje tej aplikacji na którą się zgodziłem lecz po jej zainstalowaniu wychodzi komunikat iż nie udało się zainstalować aktualizacji.

Reszta mojego komputera to

i5 2500K

2X4GB Ram 1600 MHz

AsRock P67 PRO3 SE

XFX 550W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wyłączonym TressFX mam w średni 38 FPS ... a w Benchmarku Metro 2033 mam 32 FPS w średni i 12 minimalnie, a w testach wypada około 45 FPS w średni i 30 minimalnie.

Dodam iż w Risen 2 na wyspie Antigua (Gdzie zwykle są robione testy karty graficznej) na najniższych ustawieniach mam około 30 FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że problem był w dodatku 3D Vision w sterownikach, po usunięciu go wszystkie gry zaczęły działać znacznie płynniej, aktualnie w Risen 2 mam około 55 klatek na najwyższych ustawieniach a w Tomb Raider stałe 60 klatek z wyłączonym TressFX oraz z włączonym FXAA. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...