Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gutek90

Rozwiązany: Jak prawidłowo stworzyć połączenie internetowe - Pla Online

Polecane posty

Siemka smile_prosty.gif

Sytuacja z moim netem nie jest fajna. Dzisiaj zamontowałem zewnętrzną antenę 17 dbi do internetu mobilnego od Play. Jest źle. Poziom sygnału jest albo niski, albo zerowy, a przecież antena jest ustawiona w stronę nadajnika. W Windows mam pokazane "brak połączenia" pomimo, że internet jakoś takoś działa. Nie wiem, co mam zrobić, aby prawidłowo wszystko ustawić w Windows? Gdzie wejść? coś trzeba powpisywać? Nie mam pojęcia co robić, bo już się męczę z tym od rana. Bardzo proszę o pomoc.

Modem huawei e3131. Net z play online.

Czekam pilnie na pomoc sad_prosty.gif

Dodam jeszcze, że robiłem reinstall aplikacji play online, na dodatek teraz mam ten czerwony krzyżyk co widac u dołu po prawej koło zegara i jeszcze mało tego, steam czy origin logują mnie offline i w żaden sposób nie mogę przejść do trybu online. Sytuacja jest poważna :/.

post-741110-0-66669700-1373900422_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Widocznie problem występuje po stronie sieci Play. Wczoraj kupiłem starter od T-Mobile i wszystko śmiga jak powinno (a nawet lepiej). Poprzestestuję neta od nich i być może zmienię potem na Plusa (bo zasięg jest niezły w mojej okolicy). MOŻNA ZAMNKĄĆ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...