Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrSzczurek22

Problem z uruchomieniem pulpitu Win7

Polecane posty

Witam mam taki problem ponieważ przeinstalowałem system zainstalowałem sterowniki wszystkie i gdy wybiorę profil to ładuje się zapraszamy ale te zapraszamy trwa ciągle nie uruchamia się pulpit a gdy uruchomię na awaryjnym to działa dodam też że przedtem się uruchamiał bez problemu możliwe że to jest jakiś wirus ? Ja dużo wchodzę na facebook'a może pobrałem jakiegoś wirusa Proszę o szybką pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, przeoczyłembiggrin_prosty.gif No więc na początek skorzystaj z narzędzia do naprawy systemu podczas uruchamiania. Uruchom komputer z płyty instalacyjnej Windows. Po wyborze języka, przejdź do następnego okna i wybierz opcję Napraw komputer w lewym dolnym rogu, następnie zaznacz Użyj narzędzi odzyskiwania[...], kliknij dalej i w kolejnym oknie wybierz Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mizaku

Czyli na shellu jest coś, co nie pozwala na prawidłowy rozruch. Ciężko jednoznacznie stwierdzić co to może być.

Jako iż tryb awaryjny jest mocno okrojony, problem może leżeć w sterownikach, jakimś programie albo w samym systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...