Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MikeX69

Rozwiązany: [150zł] Router pod PS3 i smartfony

Polecane posty

Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna routera, który będzie mi służył wyłącznie do łączenia się z ps3 i smartfonami. Sytuacja wygląda tak - mam neta radiowo (2 łącza) i jedno łącze kablem normalnie podłączone jest do komputera, a drugie do ps3. Chciałbym, aby to moje drugie łącze było podłączone do routera i bym mógł się łączyć dzięki temu ze smartfonami i playstation. I tutaj pojawia się moje pytanie - czy kupując router muszę mieć kartę sieciową w komputerze w celu konfiguracji? Jeśli nie, to jaki router do +/- 150zł polecacie? Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Do normalnych, "domowych" routerów nie potrzebujesz karty sieciowej z obsługą WiFi - ba, w większości nie da się z jej pomocą skonfigurować "od zera" routera, potrzebna jest karta sieciowa z Ethernetem - czyli taka, jaką zapewne masz (bo trudno o jej brak w współczesnym komputerze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo ciałem się stało i kupiłem ww. router. Skonfigurowałem go sobie zgodnie z instrukcjami zawartymi w instalatorze, niby ok. Włączam wyszukiwanie na smartfonie, znajduje mi moją sieć, podaje hasło, łączy się i lipa, bo niby jest połączony, a internet nie działa. Najlepsze jest to, że jak odłączę internet od routera, to telefon i tak mi go wykrywa i się z nim łączy. Help?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...