Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

banan1233

Pomocy, coś się dzieje z myszką !

Polecane posty

Cześć, moje pytanie jest takie iż od pewnego czasu przy graniu gra zacina się kiedy ruszam myszką, kiedy chodzę np strzałkami to wszystko jest ładnie pięknie do czasu kiedy nie poruszę kamerą. Dzieje się tak nawet w grach w które gram dość długo i się tak nie działo, wymieniałem nawet myszkę na nową i dalej to samo. Czy wiecie może jak to naprawić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu problemy pojawiają się często przy uszkodzeniach zasilacza lub płyty głównej. Podaj model zasilacza (możesz go odczytać z naklejki na jego boku, trzeba otworzyć obudowę) i sprawdź, czy kondensatory na płycie głównej nie są wybrzuszone. Powinny być płaskie i czyste jak np. tutaj: http://obrazki.elektroda.net/42_1278432123.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem, kursor myszy ścinał się. Początkowo zauwazyłem to w grach, tym samym sposobem co ty. Wystarczyło wpięcie "przekaźnika" od myszki w przedłużkę usb, którą podłączyłem do komputera, tym samym odsunąłem przekaźnik od PC'ta. Teraz wszystko jest ok. Geniuszem fizyki nie jestem, ale może częstotliwosci urządzeń się pokrywały..., w każdym razie warto spróbować, mi pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz to nie-wiadomo-co ,dobrze ze w ogóle działa. Nawet jeśli nie on powoduje problem ,koniecznie go wymień ,ale narazie sprobuj odpalic na innym zasilaczu (najlepiej jakims porządnym) i sprawdź czy coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...