Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arturdzie

Rozwiązany: Czy są dobre wyniki mego kompa na 3Dmark 11 ?

Polecane posty

Bo zrobiłem test mego kompa na 3Dmark 11 i nie za bardzo się znam na tym programie to powie mi ktoś czy wyniki dobre złe i pokazuje mi gdzieś so zawadza ?

www.3dmark.com/3dm11/6550244

PS: nie wiedziałem czy ten temat dasz do sprzętu lub do programu to przepraszam jak pomyliłem tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że po prawej masz napisane "Your PC is performing properly" Co nie oznacza nic innego jak "Twój komputer działa prawidłowo". Ponadto większość osób z podobną maszyną do ciebie miała pomiędzy 3200 a 3400 punktów, ty masz 3691, więc nie wiem gdzie ty widzisz że masz słabe... W 3Dmark'u 11 sporo liczy się procesor, szczerze to jeżeli ci to nie odpowiada to podkręciłbym oba, ale na to jeszcze nie ma potrzeby, zresztą i3 na tej płycie głównej nie podkręcisz. Jeżeli jednak szykujesz upgrade to spokojnie możesz się rozglądać za i5 750 albo i7 serii 9xx w przystępnych cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli po prostu nowy proszek to jerze mam czas bo planuje za 2 miesiące zakup nowego procka i na oku mam Intel Core i7-3820.

Kartę mogę łatwo podkręcisz ale procka nie bo to jucz muczę uszyć biosu a to dla mnie zbyt skomplikowane :(

A i jak zmienię procek na i5 lub i7 to pobór prądu się zwiększy czy nie bo to dla mnie ważne bo od kąt mam nowy zasilasz to jucz nie mogę więcej pobierać prądu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh sam nie wiem bo zauważam ze procek nie wyrabia. Bo w różnych grach mam spadki fps a kartę mam nowa z sklepów to jucz sam niewiem poczekam na te nowe procesory i zobaczę jak będzie z moją kasą.

Jucz wszystko wiem temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...