Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matek13

Rozwiązany: Artefakty w czasie grania

Polecane posty

Cześć wszystkim,

Ostatnio ( jakiś mieśiąc wstecz ), zuważyłem że z moim komputerem dzieje się coś dziwnego, piszę dopiero teraz bo myślałem że to poprostu jakiś error/ crash w grze i ogólnie nic specjalnego ale do rzeczy : gram sobie w najlepsze aż tu naglę wszystko zaczyna migać i po chwili zacina się, a na ekranie widać obraz podobny do tego gdy oglądamy programy z anteny w czasie ulewy,( wszystko jest pokratkowane i rozjechane). Gdy wtedy wcisne alt ctrl del albo windowsa cały obraz poza grą na pulpicie jest taki sam. Ostatnio zdarzyło się też że po scięciu obrazu komputer się zresetował i przy ponownym uruchamianiu obraz także był "pokratkowany", dzsiaj rano to znowu miało miejsce w innej grze, i bardzo szybko po włączeniu i tym razem mój monitor sam się wyłączył. 0.0

Dodam że jednostka ma 5 lat, monitor mniej bo wymieniałem crt na lcd.

Specyfikacja (Procek: Amd Athlon 5000+, Grafika: Radeon 1950pro, 2GB RAM.

Po szybkim przeszukaniu, na innym forum znalazłem podobny problem i tam sugerowno powolną śmierć płyty głównej.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problem występuje podczas grania/oglądania filmów itp. to może być wina karty graficznej. A jeśli pojawia się nawet przy przeglądaniu przeglądarki czy podczas robienia czegoś na pulpicie to wina albo monitora, albo płyty głównej. Jesli masz możliwość to podepnij komp do telewizora/innego monitorka, albo monitor do innego komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashe obrazu, pulpitu itp. mogą sugerować przede wszystkim winę po stronie zasilacza, choć nie wykluczam tu karty graficznej. 5 lat to szmat czasu dla zasilacza z niskiej półki. Jak wyżej kolega napisał - podaj markę i jego model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...