Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robert5502

problem z przeglądarką Chrome

Polecane posty

Witam, mam następujące problemy z Chromem :

1) strony wczytują się około 20-30 sek , czasami w ogole nie wczytuje się ekran startowy

2) część serwisu yt mam po angielsku, gdy przełączę na explorera jest po polsku .

3) na yt po kliknięciu na "most popular " pojawia się biały ekran

4) nie działa radio internetowe.

5) po kliknięciu na otwórz nową kartę mam biały ekran

Problemy pojawiły się po ostatniej aktualizacji gry blacklight retribution. Najpierw chrzaniło się po uruchomieniu gry a teraz bajzel mam nawet gdy gry nie odpalam ! Reinstalowałem już przeglądarkę i jest to samo krecka_dostal.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne przeglądarki mają ten sam problem

Nie . Mam jeszcze explorera ale nie cierpię tej przeglądarki . Dodam jeszcze że po uruchomieniu tej gry muli mi cały komputer. np. żeby podgłośnić suwakiem na monitorze muszę czekać około 20-30 sekund. Za pierwszym razem gdy problem się pojawił miałem komunikat że uszkodzeniu uległa jakaś wtyczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem z MMO ze Steam'a, ale problem rozwiązałem robiąc to:

1. Odinstalowanie gry.

2. Odinstalowanie przeglądarki.

3. Odinstalowanie nie potrzebnych rzeczy z dysków (puste foldery i rzeczy których nie używałem).

4. Zrobiłem skan Anty - Wirusem: "AVG Internet Security 2013", a na dokładkę zrobiłem kilka rzeczy z Advanced System Care 6 PRO (lekarz dysku i takie tam).

5. Zainstalowałem przeglądarkę.

6. Zainstalowałem grę.

U mnie zadziałało, ogólnie nic nie przycina przeglądarka ani system jak i gra :).

P.S. Tak wiem, spróbowałem naprawić problem dziwnym sposobem, ale ENJOY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...